Зайче.BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Зайче.BG

Добре дошли в светът на зайчетата ...
 
ГалерияГалерия  ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Да се запознаем! :)

Go down 
+3
the_horse_whisper
Rabbit_Love =)
mimzz
7 posters
АвторСъобщение
mimzz
Администраторка
Администраторка
mimzz


Брой мнения : 1001
Join date : 26.01.2008
Age : 30
Местожителство : НЗ

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 7:46 pm

Ето тук е мястото, където всеки може да се представи - кой е, откъде е и за какво се бори.
Не забравяйте да споменете имената на прасенцата си и другите домашни любимци!

ПП Много се извинявам ,че трябва пак да се представите!

Аз съм Мариела На 14 години от град Нова Загора!Направих този форум,защото много обичам гризачите и са много сладки!Надявам се и вие потребителите обичате гризачите и харесате форума,който посветих на тях.
Върнете се в началото Go down
https://grizachicoolforum.bulgarianforum.net
Rabbit_Love =)
Администраторка
Администраторка
Rabbit_Love =)


Брой мнения : 244
Join date : 26.01.2008

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 1:46 pm

Стефани на 12 години от Нова эагора.Терориэаторка на хамстери,эайци и рибки.Е,само когато има эащо!Мога да съм много лоша,но и много добра!Имам 1 котка,1 эаек,2 хамстера,2 рибки и морски охлюви.Ако искам нещо,правя го сама!Е эа сега това,пък эа друго после ще говоря!
Върнете се в началото Go down
the_horse_whisper
Конската принцеса
Конската принцеса
the_horse_whisper


Брой мнения : 759
Join date : 27.01.2008

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 10:31 pm

Аз съм Северина Станкева от Благоевград. Вманиачена съм по Мариана Попова и Шакира! Имам котка на име Пухчо и рибки. Скоро ще имам и куче. Моя друга страст са конете. Много хора казват за мен, че съм години над възрастта си. Е, дано съм ви впечетлила! Много обичам да пиша стихове, стихотворениа и разкази.
Снимка от точно сега-Да се запознаем! :) 54545410
Върнете се в началото Go down
miss_ryan
начинаещ
начинаещ



Брой мнения : 7
Join date : 19.03.2008

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 8:52 am

Здравейте sunny Аз съм Таня Стефанова от София на 12 години съм. Преди около 1 седмица имах хамстерче Да се запознаем! :) 004723323 ама то умря Sad
Върнете се в началото Go down
Mimeto
Пристрастен
Пристрастен
Mimeto


Брой мнения : 335
Join date : 03.02.2008

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeПет Мар 28, 2008 5:51 pm

Здравей!Добре дошла!Много съжелявам за хамстерчето ти,голям сладур е бил.Споко,ще ти купят ново още по-хубаво!
Върнете се в началото Go down
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 1:14 pm

Добре дошла!А колкото до хамстера- ИСКРЕННО СЪЖАЛЯВАМ!!!
Върнете се в началото Go down
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 1:26 pm

Аз съм Михаела Огнянова Николова и съм на 9 години.Обичам предимно зайчета с клепнали ушички.Имам костенурка на име Джеси и рибка която се казва Клео.Този форум е моят любим! По едно време не пишех и затова се извинявам на всички,но има и обяснение!Най-добрата ми приятелка живее в София а аз - в Ямбол!Тя си беше дошла и нямах време за нищо друго!Е ще се опитам да не го правя повече!

Моя снимка:Да се запознаем! :) 78998210
Върнете се в началото Go down
horse_girl
Пристрастен
Пристрастен
horse_girl


Брой мнения : 324
Join date : 05.02.2008
Age : 29
Местожителство : София

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 6:42 pm

Приятно ми е да се запознаем Миши Laughing !
Върнете се в началото Go down
http://ah-that-pretty-horse.6forum.biz
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 8:39 pm

Това не го ли бях писала преди?
Върнете се в началото Go down
horse_girl
Пристрастен
Пристрастен
horse_girl


Брой мнения : 324
Join date : 05.02.2008
Age : 29
Местожителство : София

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 9:40 am

Незнам.
Върнете се в началото Go down
http://ah-that-pretty-horse.6forum.biz
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitimeСъб Апр 12, 2008 10:24 am

scratch scratch scratch confused confused confused мисля мисля мисля Zlobno
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Да се запознаем! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем! :)   Да се запознаем! :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Да се запознаем! :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Зайче.BG :: Свободнo време :: Кои сме ние?-
Идете на: