Зайче.BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Зайче.BG

Добре дошли в светът на зайчетата ...
 
ГалерияГалерия  ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво знаете за предишния?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Какво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво знаете за предишния?   Какво знаете за предишния? Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 7:17 pm

Всеки казва какво знае за преднишния.

Хайде какво знаете за мен?
Върнете се в началото Go down
the_horse_whisper
Конската принцеса
Конската принцеса
the_horse_whisper


Брой мнения : 759
Join date : 27.01.2008

Какво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво знаете за предишния?   Какво знаете за предишния? Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 9:45 pm

Аз знам за теб, че се казваш Михаела. Втори клас си и си отличничка. Знам и че си модератор на този форум, много обичаш животните. Я сега кажете за мен!
Върнете се в началото Go down
mimzz
Администраторка
Администраторка
mimzz


Брой мнения : 1001
Join date : 26.01.2008
Age : 30
Местожителство : НЗ

Какво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво знаете за предишния?   Какво знаете за предишния? Icon_minitimeПет Мар 07, 2008 9:42 pm

Знам че се казваш Севи,много обичаш конете,модераторка си на този форум,имаш си един твои форум и още един обаче с Horse_girl.Знам че на 14 този месец имаш рожден ден.От Благоевград си.И има и още един форум за Мариана попова-любима та и певица заедно с Шакира.Има рибки ,и котка май се казваше Пухчо ако не се бъркам.Харесва кучетата сибирско хъски.и мисля,че пишеше и стихове,разкази и стихотворения.Прави страхотни графики.редовен потребител беше преди ,но сега се поизгуби.Момиче е.само това знам...а сега за мен...
Върнете се в началото Go down
https://grizachicoolforum.bulgarianforum.net
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Какво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво знаете за предишния?   Какво знаете за предишния? Icon_minitimeВто Май 20, 2008 3:08 pm

Името ти е Мариела,а п. ти име е мимзз.На 14 години си (вече може и 15).Админка си на този форум.Обичаш зайчета с клепнали ушички.Имаш зайче на име Лизи . Имаш още един форум ,,Всичко за нас!''.Имала си мини пинчар,но сте го дали на някой и се тревожиш да не те е забравил.Пишеше във форума на ,,Зоо свят''.Имала си друго зайче което са упоили.
Това знам.
Върнете се в началото Go down
mimzz
Администраторка
Администраторка
mimzz


Брой мнения : 1001
Join date : 26.01.2008
Age : 30
Местожителство : НЗ

Какво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво знаете за предишния?   Какво знаете за предишния? Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 8:10 pm

голяма сладуранка си! Lud
Върнете се в началото Go down
https://grizachicoolforum.bulgarianforum.net
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Какво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво знаете за предишния?   Какво знаете за предишния? Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 3:15 pm

Ха-ха!Мерси!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво знаете за предишния?   Какво знаете за предишния? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво знаете за предишния?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Зайче.BG :: Свободнo време :: Игри-
Идете на: