Зайче.BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Зайче.BG

Добре дошли в светът на зайчетата ...
 
ГалерияГалерия  ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имам няколко въпроса

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
petelina
начинаещ
начинаещ



Брой мнения : 2
Join date : 29.05.2009
Age : 35
Местожителство : Пловдив

Имам няколко въпроса Empty
ПисанеЗаглавие: Имам няколко въпроса   Имам няколко въпроса Icon_minitimeПет Май 29, 2009 6:21 pm

Здравейте!
Първо да се запознаем.. аз съм Петя,приятно ми е kakvo
Одеве ми подариха зайче,ще го наричам палачинка,защото е много сладък Wink Имам няколко въпроса за отглеждането на него,които не успях да срещна в интернет.
Интересума ме дали мога да му давам домати,краставици,дали се дразни от шум и каква е тази имунизация,която му се слага годишно? Не мога да определя породата му, много е красив,ако някой има линк към породи зайчета,но със снимки,ще му бъда благодарна ако ми го постне.
Благодаря на всички намигване
Върнете се в началото Go down
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Имам няколко въпроса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам няколко въпроса   Имам няколко въпроса Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 9:30 pm

Здравей!Аз имам хамстер, не е зайче, но мисля, че ще мога да ти помогна малко.
Знам че на гризачите не могат да се дават само цитросуви плодове.Мисля че разбираш какво имам предвид.Няма да намериш животно което да не се дразни от шум,но зайчетата не са чак толкова чувствителни, че да не си пускаш телевизора малко по усилен.За другото не знам но потребителката gloriq има няколко съвета за зайчетата:

1.Зайчето изисква ЕЖЕДНЕВНИ грижи.всеки ден миене на заека и почистване на клетката.
2.Aко ходиш някъде за повече от една вечер ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да го вземеш, а това може да е голям проблем в един момент и трябва да си сигурна, че ще можеш!
3. Освен това ако се разболее ЗАБРАВИ кафета и излизания за по дълго, защото лекарствата или капките или каквото са му преписали са по 3-4 пъти на ден!Изисква много грижи и ако мислиш да го оставиш на вашите да го гледат...
4.А и прави много бели, за които тои НЕ Е виновен а аз в случая защото съм го забравила отворен.
5.много са нежни и наистина имат чуства, които НЕ ТРЯБВА да пренебрегваш!!!!!!

Надявам се да съм ти била полезна!

П.П.- Чудесно име!
Върнете се в началото Go down
toni
начинаещ
начинаещ



Брой мнения : 2
Join date : 15.06.2009
Местожителство : До планина

Имам няколко въпроса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам няколко въпроса   Имам няколко въпроса Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 7:24 am

виждам, че питате за болести при зайчетата.
1.Болестите при тях се развиват за часове и са много рискови.
2. пазете зайчетата си от:
- течение
- мокра храна
-висока температура на въздуха
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имам няколко въпроса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам няколко въпроса   Имам няколко въпроса Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам няколко въпроса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Зайче.BG :: Зайчета :: Въпроси за Зайчетата-
Идете на: