Зайче.BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Зайче.BG

Добре дошли в светът на зайчетата ...
 
ГалерияГалерия  ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Припадъци!!!!!!!!

Go down 
+4
martina_
mi6i
horse_girl
Mimeto
8 posters
АвторСъобщение
Mimeto
Пристрастен
Пристрастен
Mimeto


Брой мнения : 335
Join date : 03.02.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 9:19 pm

Моля ви кажете ми какво да правя! Моят Локи започна днес да припада. Просто както си гледах телевизия,извърнах глава и видях, че е заспал много дълбоко. Веднага го изкарах и беше като умрял. След няколко време тревоги, той се събуди. Някой знае ли какво да правя ако пак се случи? Скоро не съм му правила снимки..ни нищо друго!Моля помонете ми! Не искам с зайчето което много обичкам да се случи най-лошото нещо!
the_horse_whisper


Последната промяна е направена от the_horse_whisper на Нед Фев 24, 2008 4:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
horse_girl
Пристрастен
Пристрастен
horse_girl


Брой мнения : 324
Join date : 05.02.2008
Age : 29
Местожителство : София

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 9:44 pm

Незнам нищо по въпроса.Защо не отидете на ветеринарен лекар?
Върнете се в началото Go down
http://ah-that-pretty-horse.6forum.biz
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:09 pm

Да,отиди на ветеринар!
Върнете се в началото Go down
martina_
Котколюбителката
Котколюбителката
martina_


Брой мнения : 242
Join date : 27.01.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 10:28 pm

Според мен :ТИ НИЩО НЕ ПРАВИ А ВЕДНАГА ЗА ВЕТА ДА ГО ВОДИШ!
Върнете се в началото Go down
Mimeto
Пристрастен
Пристрастен
Mimeto


Брой мнения : 335
Join date : 03.02.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 10:25 am

Да,днес ще ходя!Дано му няма нищо!
Върнете се в началото Go down
mimzz
Администраторка
Администраторка
mimzz


Брой мнения : 1001
Join date : 26.01.2008
Age : 30
Местожителство : НЗ

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 11:42 am

Като се върнеш,да разкажеш.
Върнете се в началото Go down
https://grizachicoolforum.bulgarianforum.net
Rabbit_Love =)
Администраторка
Администраторка
Rabbit_Love =)


Брой мнения : 244
Join date : 26.01.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 1:41 pm

Абе стават такива работи!Некви дефекти.Нищо повече!Всеки си ги има!Да энаеш с моя хамстер какво стана! Laughing !
Върнете се в началото Go down
the_horse_whisper
Конската принцеса
Конската принцеса
the_horse_whisper


Брой мнения : 759
Join date : 27.01.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 2:56 pm

Според мен е по-добре да го заведеш не се знае какви са тези припадъци!
Върнете се в началото Go down
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 5:26 pm

Rabbit_Love =) написа:
Абе стават такива работи!Некви дефекти.Нищо повече!Всеки си ги има!Да энаеш с моя хамстер какво стана!!

Недей така!Може да е сериозно!
Върнете се в началото Go down
mimzz
Администраторка
Администраторка
mimzz


Брой мнения : 1001
Join date : 26.01.2008
Age : 30
Местожителство : НЗ

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 5:37 pm

Може да е припаднало от много неща:От харанта,водата,стъргутините,някаква болест.Вероятно е и даже каза че си гледала телевизия ако е било много увеличено може и да е от това.Хайде чакаме да разкажеш.
Върнете се в началото Go down
https://grizachicoolforum.bulgarianforum.net
Mimeto
Пристрастен
Пристрастен
Mimeto


Брой мнения : 335
Join date : 03.02.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 10:32 pm

Aми преди един час се прибрахме от лекаря и той каза, че на зайчето ми му е имало някаква треска. Каза,че не е много сериозно, би му една инжекция и предписа хапчета. Надявам се да се оправи! No
the_horse_whisper
Върнете се в началото Go down
horse_girl
Пристрастен
Пристрастен
horse_girl


Брой мнения : 324
Join date : 05.02.2008
Age : 29
Местожителство : София

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 6:22 pm

И аз искрено се надявам!
Върнете се в началото Go down
http://ah-that-pretty-horse.6forum.biz
mimzz
Администраторка
Администраторка
mimzz


Брой мнения : 1001
Join date : 26.01.2008
Age : 30
Местожителство : НЗ

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 5:44 pm

До колко време трябва да ги пие тези хапчета?
Върнете се в началото Go down
https://grizachicoolforum.bulgarianforum.net
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 9:03 pm

Дано да се оправи по-бързо! Exclamation
Върнете се в началото Go down
Mimeto
Пристрастен
Пристрастен
Mimeto


Брой мнения : 335
Join date : 03.02.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 9:41 pm

До днес! Днес ходхме на лекар, той каза, че трябвало зайчето да се уперира!!! Било му имало неразбрах какво точно. Операцията струва много пари, поне колкото си мисля, но бихме направили всичко за да го спасят. Утре ще бъде оперирано, незнам дали ще оцелее! Надявам се че да!Ако умре.....незнам с кого ще си играйкам през повечето време,а с другите ми животни не е толкова забавно!Лекарят казал на родителите ми ,че операцията можела и да не е успешна! Но на мен не го каза,незнам защо?!Така,че дано всичко мине успешно!!!
:<orse>: *
the_horse_whisper
Върнете се в началото Go down
horse_girl
Пристрастен
Пристрастен
horse_girl


Брой мнения : 324
Join date : 05.02.2008
Age : 29
Местожителство : София

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 5:16 pm

Mimeto написа:
До днес!Днес ходехме на лекар и той каза,че трябвало зайчето да се уперира???Било му имало неразбрах какво точно.Уперацията струва много пари,поне колкото си мисля,но бихме направили всичко за да го спасят.Утре ще бъде уперирано,и незнам дали ще оцелее!Надявам се че да!Ако умре.....незнам с кого ще си играйкам през повечето време,а с другите ми животни не е толкова забавно!Лекарят казал на родителите ми ,че уперацията можела и да не е успешна!Но на мен не го каза,незнам защо?!Така,че дано всичко мине успешно!!!
Дано! Стискаме ти палци! Танци Me4e
Върнете се в началото Go down
http://ah-that-pretty-horse.6forum.biz
mimzz
Администраторка
Администраторка
mimzz


Брой мнения : 1001
Join date : 26.01.2008
Age : 30
Местожителство : НЗ

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 5:41 pm

И много късмет,че ще ви е нужен! Me4e целувка цветя за теб
Върнете се в началото Go down
https://grizachicoolforum.bulgarianforum.net
horse_girl
Пристрастен
Пристрастен
horse_girl


Брой мнения : 324
Join date : 05.02.2008
Age : 29
Местожителство : София

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 9:34 pm

mimzz написа:
И много късмет,че ще ви е нужен! Me4e целувка цветя за теб
Няма да е нужен много късмет! Neutral Ще е нужен много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,много,МНОГО късмет. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://ah-that-pretty-horse.6forum.biz
mimzz
Администраторка
Администраторка
mimzz


Брой мнения : 1001
Join date : 26.01.2008
Age : 30
Местожителство : НЗ

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeВто Фев 26, 2008 2:56 pm

Миме,айде кажи какво стана?Добре ли мина операцията?Има ли отклонения?Нещо друго?Държиш ни в напрежение!
Върнете се в началото Go down
https://grizachicoolforum.bulgarianforum.net
Mimeto
Пристрастен
Пристрастен
Mimeto


Брой мнения : 335
Join date : 03.02.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeСря Фев 27, 2008 8:44 pm

Уперацията мина успешно!вече всичко си е наред както преди!И даже зайчето ми се чувства по добре от всякога!бага като лудо из нас!котките му се чудят и го гледат много странно!Много се радвам,че всичко вече е добре!Скоро ще си зимам женско зайче!Родителите ми позволиха!защото съм била много отговорна и за това!много се радвам!
Върнете се в началото Go down
mi6i
Администраторка
Администраторка
mi6i


Брой мнения : 477
Join date : 01.02.2008

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 8:11 pm

БРАВОООООООООООООООООООООООООООООООООООО
ОООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Върнете се в началото Go down
toni
начинаещ
начинаещ



Брой мнения : 2
Join date : 15.06.2009
Местожителство : До планина

Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitimeПон Юни 15, 2009 10:17 pm

[/b]УСПОКОЙ СЕ! ТОВА НЕ Е ПРИПАДЪК! Зайчетата заспиват така- просто тупва и заспива с тупване. Това става, когато са уморени. Нашият зайко го прави и пърнотачално и аз мислех, че е умрял и веднага тичах, събуждах го и го целувах по 100 пъти!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Припадъци!!!!!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Припадъци!!!!!!!!   Припадъци!!!!!!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Припадъци!!!!!!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Зайче.BG :: Зайчета :: SOS-
Идете на: